18.03., Česká národní banka

Prague Capital Market Summit 2016


Mezinárodní konference věnovaná kapitálovým trhům v České republice a CEE regionu

18.03.
9:00 - 15:30
Kongresové centrum ČNB
Senovážné náměstí 30
Praha 1
4 999 CZK

Zveme Vás na mezinárodní konferenci Prague Capital Market Summit, kde vystoupí ekonom skupiny Roklen a mentor Roklen College Lukáš Kovanda.

1. ročník Prague Capital Market Summit je mezinárodní konference věnovaná kapitálovým trhům v České republice a CEE regionu.

Program konference se zaměří na největší výzvy, kterým budou čelit účastníci kapitálového trhu v příštích letech. Dominantou programu konference bude diskuse o možnostech týkajících se růstu kapitálového trhu ve světle  schváleného rozpočtu EU pro rok 2016.

V průběhu konference budou mít účastníci možnost na výměnu know-how a zkušeností, mezi kterými budou přední osoby kapitálových trhů, investoři, zástupci finančních institucí a veřejné správy, jakož i ekonomičtí novináři. PCMS představí klíčovou roli kapitálového trhu v ČR a strategie předních českých společností.

Více na pcms.cz

Našeho programu se zúčastní:

foto

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda, Ph.D., je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a zpravodajského portálu Roklen 24. Přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je členem akademické obce Národohospodářské fakulty. Také přednáší na Vysoké škole ekonomie a managementu, působí jako ekonomický expert Platformy pro internetovou ekonomiku a zasedá ve správní radě think-tanku Prague Twenty, jejž dříve vedl z pozice výkonného ředitele. Je autorem řady populárních i odborných ekonomických článků. V minulosti působil jako ekonomický konzultant, dále jako hlavní analytik časopisu Týden a deníku Lidové noviny. Řídil redakci ekonomického týdeníku Profit. Publikoval víc než stovku osobních rozhovorů s předními světovými finančníky a ekonomy včetně mnoha laureátů Nobelovy ceny.