26.11., VŠE, RB211

Diskuze: Čínské obchodní jednání


Čína hýbe světem! A do hledáčku čínských investorů se pomalu dostává i ČR.

26.11.
18:00 - 20:00
Vysoká škola ekonomická v Praze
náměstí Winstona Churchilla 4
130 67 Praha 3, RB211
Zdarma

Roklen College se stal partnerem diskuze o čínském obchodním jednání. V rámci diskuze vystoupí ekonom a mentor Roklen College Lukáš Kovanda.

Čína hýbe světem! A do hledáčku čínských investorů se pomalu dostává i ČR. Věděli byste, jak správně s čínským podnikatelem jednat, co můžete čekat a na co si dát pozor? Udělejte něco pro svou budoucí kariéru a přijďte se dozvědět, jak jednat s čínským obchodním partnerem.

SKOK ve spolupráci s Czech China Entrepreneurs Forum (www.ccef.cz), Čínskými studie FMV VŠE a Všehrdem (www.vsehrd.cz) připravil diskuzní večer na téma Čínské obchodní vyjednávání. Účast na této akci zatím potvrdili následující řečníci, z nichž každý má bohaté zkušenosti z vyjednávání s čínskou stranou.

Jitka Volfová (Čínská studia FMV VŠE, Expo Shanghai)
Tomáš Hülle (CCEF)
Václav Kopecký (CEC Government Relations)
Lukáš Kovanda (Roklen)

Akce se koná ve čtvrtek 26. 11. 2015 od 18:00 v RB 211, na VŠE.
Těšíme se na Vaši účast!

Našeho programu se zúčastní:

foto

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda, Ph.D., je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a zpravodajského portálu Roklen 24. Přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde je členem akademické obce Národohospodářské fakulty. Také přednáší na Vysoké škole ekonomie a managementu, působí jako ekonomický expert Platformy pro internetovou ekonomiku a zasedá ve správní radě think-tanku Prague Twenty, jejž dříve vedl z pozice výkonného ředitele. Je autorem řady populárních i odborných ekonomických článků. V minulosti působil jako ekonomický konzultant, dále jako hlavní analytik časopisu Týden a deníku Lidové noviny. Řídil redakci ekonomického týdeníku Profit. Publikoval víc než stovku osobních rozhovorů s předními světovými finančníky a ekonomy včetně mnoha laureátů Nobelovy ceny.