image

Co je Roklen College?

Baví Tě ekonomie? Fascinují Tě finanční trhy? Rád poznáváš lidi se stejným zájmem a chceš se učit od těch nejlepších? Pak jsi tady správně!

V našem studentském klubu končíme s hodinami nudných a teoretických přednášek! Na našich eventech se potkáš s renomovanými odborníky, a to nejen v Praze, ale v rámci celé České republiky.

Chceš poznat známé experty z oblasti ekonomie a finančních trhů? Po každé přednášce máš možnost se zúčastnit neformálního posezení u skleničky, a navázat tak přímý kontakt s profesionály a ostatními členy Roklen College.

Roklen College znamená také praxi. Díky podpoře společnosti Roklen můžete nastartovat kariéru v médiích či FinTech investičním bankovnictvím!

Členstvím v Roklen College získáš řadu výhod, od možnosti přednostně se zúčastnit vybraných akcí, prodiskutovat svou bakalářskou i diplomovou práci, až po získání stáže, či přímo zaměstnání ve finanční skupině Roklen.

Pojď do toho s námi!

Uvidíš zajímavé lidi

Na našich akcích se setkáš nejen s experty z oboru, ale zároveň se poznáš s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy jako ty.

Poznáš špičky z oboru

Setkej se s experty. Na akcích Roklen College jsi mohl vidět kapacity jako Mojmír Hampl, Josef Šíma, Dan Vávra, Michael Poplar Rostock, Tomáš Sedláček a další.

Školu dáš levou zadní

Potřebuješ poradit se svou bakalářskou či diplomovou prací? Není problém! Zázemí finanční skupiny Roklen tvoří profesionálové s mnohaletou praxí, kteří ti rádi poskytnou cenné rady.

Nebudeš mít problém sehnat práci

Máš zájem o stáž či pracovní úvazek? Jsi na správném místě! Roklen College svým členům umožňuje získat tolik potřebnou praxi ve finančním světě. Stačí se registrovat a budeš zařazen do seznamu uchazečů.

Řekli o nás

Pic
Radka Šípková

Do Roklen College jsem se přihlásila ze zvědavosti. Tehdy jsem řešila seminární práci a zalíbila se mi možnost ji konzultovat s někým z oboru. Po pár dnech byla dohodnuta osobní schůzka, kde jsem se seznámila s panem Kovandou. Prodiskutovala jsem s ním práci a on mi poradil, co přesně vylepšit a čeho se vyvarovat. Výsledek? Za jedna!

Pic
Jan Chvojka

S Roklen College jsem setkal díky kolegovi zapálenému do oblasti financí. Místo obvyklého piva po večerním cvičení mě zavedl na přednášku o alternativních formách financování. Musím říct, že akce byla velice povedená, a to i z pohledu člověka, který o této oblasti doposud věděl poměrně málo. Po skončení přednášky jsem se seznámil s organizátory, kteří mi blíže vysvětlili, jak Roklen College funguje a jaké zajímavé pracovní příležitosti se zde nabízejí. Vzhledem k tomu, že se mi zdály velmi perspektivní, budu v případě hledání nového pracovního místa o Roklenu určitě přemýšlet.

Pic
Ondřej Sláma

Hledání zajímavé práce, o kterou bych opravdu stál, byla pro ne příliš typického „iesáka“ náročná mise. Přál jsem si pracovat s profesionály a lidmi z byznysu hned od začátku. Možná náhodou jsem mezi nabídkami, které slibovaly především dlouhotrvající bolest, narazil na stránky Roklen College. Po prvotní nejistotě jsem Roklenu dal šanci. Respekt z budoucích kolegů mne znejistěl již při vstupním pohovoru. Mám na to? Tentokrát mi šanci dal Roklen a vysněné místo v oddělení Corporate Finance jsem opravdu získal. Hned pár prvních měsíců mi dalo víc, než jsem čekal já nebo ostatní spolužáci.